Fa En یکشنبه 6 اسفند 1402 ساعت 10 و 53 دقیقه

راه اندازی پویش "سفره مهر" برای اطعام ۱۰۰ هزار نفر از روزه‌داران کشور

راه اندازی پویش "سفره مهر" برای اطعام ۱۰۰ هزار نفر از روزه‌داران کشور

به مناسبت ماه مبارک رمضان با هدف اطعام ۱۰۰هزار هموطنان روزه دار و مومن مناطق کمتر برخوردار کشور، گروه مالی گردشگری نسبت به تامین ۱۰ هزار بسته سبد مواد غذایی اقدام کرده که توسط بنیاد نیکوکاری یاس توزیع آغاز شده است.

شنبه 10 اردیبهشت 1401 ساعت 9:37

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارگ خبر به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران

به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، در اجرای پویش "سفره مهر" ابتدا قرار بود ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم بین روزه‌داران توزیع شود اما با توجه به شرایط کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی، مقرر شد این کمک ها به صورت بسته های خوراکی و غذایی آماده و بین خانواده ها توزیع شود.

ارزش هر کدام از بسته های مواد غذایی حدود ۱۰ میلیون ریال است و علاوه بر آن به برخی از خانوارها بن نقدی نیز اهدا می شود.

در پویش " سفره مهر " علاوه بر کمک های مدیران و کارکنان گروه مالی گردشگری و  بانک گردشگری و همچنین شرکت های تابعه، شماری از هموطنان نیز در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.

یادآور می شود: پیش از این نیز  گروه مالی گردشگری از زمان شیوع کرونا تاکنون ده ها هزار بسته معیشتی را در راستای کمک های مومنانه بین اقشار آسیب دیده از کرونا و همچنین نیازمندان مناطق مختلف کشور از طریق بنیاد یاس توزیع کرده  است. خانواده بزرگ گروه مالی گردشگری رسیدگی به وضعیت نیازمندان و محرومان جامعه را همواره دغدغه خود می داند و علاوه بر ماه مبارک رمضان در ایام سال به مناسبت های مختلف در امور خیریه مشارکت کرده اند.

بنیاد نیکوکاری یاس فاطمه النبی(س)، خیریه‌ای مستقل با مجوز از سازمان بهزیستی کشور است. این موسسه غیرانتفاعی، غیرسیاسی و غیرتجاری به منظور خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر جامعه در حوزه‌های مختلف فعالیت می‌کند.

بنیاد نیکوکاری یاس وابسته به گروه مالی گردشگری از سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است.

تعداد بازدید : 460

ثبت نظر

ارسال