Fa En یکشنبه 9 مهر 1402 ساعت 12 و 41 دقیقه

نخستین کنسرت گروه «رادیو» در هتل سیمرغ برگزار می‌شود

نخستین کنسرت گروه «رادیو» در هتل سیمرغ برگزار می‌شود

پنجشنبه 12 دی 1398 ساعت 23:55
موسیقی ما - نخستین کنسرت گروه موسیقی «رادیو» به سرپرستی و آهنگسازی «فهام گوهری» و خوانندگی «نیما طاری»، 18 بهمن ماه سال جاری در سالن همای هتل سیمرغ تهران برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی این کنسرت، گروه موسیقی رادیو که دی ماه سال گذشته از نخستین آلبوم رسمی‌اش رونمایی کرد قرار است در نخستین سالگرد شروع فعالیت‌هایش با مخاطبانش دیدار و تجدید خاطره کند. اعضای گروه رادیو سال گذشته در مراسم رونمایی از نخستین اثرشان، به مخاطبان خود قول اجرای آثار را در سال 98 داده بودند و قرار است بهمن ماه امسال به قول‌شان عمل کنند.

خالقان آلبوم «رادیو» که سال گذشته منتشر شد در این کنسرت به اجرای تمامی قطعات آلبوم نخست خود به همراه تعدادی از قطعات مجموعه جدیدشان می‌پردازند. به این ترتیب از آلبوم دوم گروه نیز رونمایی می‌شود تا مخاطبان با فضای کارهای بعدی این گروه آشنا شوند.

بابک ریاحی پور (نوازنده گیتار بیس)، فرزاد رضایی و حسین منتظری (نوازنده گیتار الکتریک)، کاوه آهنگر (نوازنده درامز) و وحید شهسواری (نوازنده کیبورد) اعضای گروه رادیو را به رهبری و سرپرستی فهام گوهری نوازنده گیتار آکوستیک و خوانندگی نیما طاری تشکیل می‌دهند. اعضای گروه رادیو از نوازندگان مطرح و با سابقه عرصه موسیقی هستند که تجربه اجراهای متعددی را در کارنامه کاری خود دارند و پویا اشتری به عنوان صدابردار در کنار این گروه حضور دارد.

نخستین کنسرت رسمی گروه رادیو جمعه 18 بهمن ماه سال جاری در سالن همای هتل سیمرغ تهران در دو سانس 18 و 21 برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند از ساعت 12 ظهر روز پنج شنبه 12 دی ماه به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند. یکی از نکات این کنسرت هم برگزاری برنامه در سالن یک هتل است. اتفاقی که می‌تواند روند جدیدی در برگزاری اجراهای زنده موسیقی باشد و تنوع محل‌های برگزاری اجراهای زنده در تهران را بیشتر کند.
تعداد بازدید : 398

ثبت نظر

ارسال